Yağız TV Canlı Maç Anlatımıyla Alternatif Oldu!

Yağız TV canlı maç anlatımı yayınlarıyla izleyicilere büyük bir alternatif oldu.

Yağız TV Canlı Maç Anlatımıyla Alternatif Oldu!
16.04.2019
A+
A-

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve Erzurum’un spordan siyasete her konuda nabzını tutan Yağız TV, maç yayınlarında da izleyicilere büyük bir alternatif oldu.

BB Erzurumspor’un iç saha ve deplasmanda olmak üzere tüm yayınlarını Adem Gültekin ve Burak Döşer’in sunumu, yorumlarıyla canlı maç anlatımı şeklinde ekranlara taşıyan Yağız TV, taraftarlardan büyük ilgi görüyor. Maçları stadyumda veya televizyonları karşısında takip edemeyen ve heyecanı Yağız TV’de yaşamak isteyen izleyiciler maçı doksan dakika boyunca Yağız TV’den takip ediyor. Maçın istatistikleri de an be an ekranlara taşınıyor. Karşılaşma başlamadan hemen önce başlayan canlı maç anlatımı yayınlarında sahaya çıkacak kadrolar ve dizilişler verildikten sonra ilk düdükle birlikte Adem Gültekin’in anlatımı ve Burak Döşer’in yorumlarıyla heyecan doksan dakika boyunca Yağız TV’de doruklarda yaşanıyor.

Yağız Tv’yi www.yagiztv.com web sitesinden izleyebilirsiniz. Ayrıca facebook, youtube ve instagram sayfalarımızı da takibe alarak tüm yayınlarımızdan haberdar olabilirsiniz..

İşte Canlı Maç Anlatımı’ndan ekrana yansıyanlar…

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.