Erzurumspor ligde nasıl kalır?

Yağız TV’de her hafta yayınlanan Mavi Beyaz Futbol programının bu hafta ki bölümünde program yorumcuları Erzurumspor’un son durumunu değerlendirdi.

Nazım Saraçoğlu: Antalya bize deplasman olmayacak, Antalya’da Erzurumlu çok. Gizli bir güç geçen seneden beri bize yardım ediyor.Birinci ligte küme mücadelesi veririz derken, şampiyon olduk. İnanıyorum o güç bizi ligte’ de tutucak. Körelmiş umutlarımız yeşerdi, şimdi onları filizlendirme zamanı.Sonuna kadar bu işi kovalayıp ligte kalacağız.” Yorumlarında bulundu.
Orkun Çizmeli ise “Özgüvenimiz geri geldi.Futbolcular işin ciddiyetinde,havaya girmemişler. Tribün kültürü olan bir şehiriz.2 hafta sonra oynanacak Bursaspor maçı çok önemli.Taraftarlarımıza büyük iş düşüyor.Aynı sorumluluk aynı ciddiyet içinde olursak Antalya’yı da yeneriz Bursa’yı yeneriz. Avantajımı sürdürürüz.” Dedi.
Nurullah Pala : “Göztepe maçında ki kadroyu sürer hoca Antalya’da.Erzurumspor artık ayakları yere basıyor.Erzurumspor haksızlığa uğradı zaman masaya yumruğunu vurabilen bir kulüp.Bu saaten sonra konuşacak olan futbolcu kardeşlerimiz .İnşallah sezonu çok güzel şekilde bitireceğiz.” Şeklinde konuştu.
Levent Akpınar: BB Erzurumspor yöneticilerinden birinin kalan 5 maçta MHK’da yatması lazım. Antalyaspor maçının hakemi çok önemli. Kalan 5 maçımızda final niteliğinde maçlar.” Yorumlarında bulundu

Mavi Beyaz Futbol programını bu sayfadan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.