Erzurumspor, Kasımpaşa maçının tekrarı için TFF’ye başvurdu…

Erzurumspor, Kasımpaşa maçının tekrarı için TFF’ye başvurdu…
11.04.2019
A+
A-

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, Kasımpaşa maçında mavi-beyazlı ekibin yediği ikinci golde ofsayt çizgisinin yanlış çekildiğini ve kural ihlali yapıldığını belirterek, maçın tekrarı için TFF’ye başvurduklarını açıkladı.

 

ERZURUMSPOR KURAL İHLALE GEREKÇESİYLE MAÇIN İPTALİNİ TALEP ETTİ

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, basın toplantsı düzenleyerek hakem hatalarını gündeme taşıdı. Son olarak mavi-beyazlı ekibin Kasımpaşa deplasmanında yediği ikinci golde kural hatası yapıldığını ifade eden Başkan Üneş, ” Yediğimiz ikinci golde ofsayt çezgisi yanlış çizilmiş. Var sistemi bir kuralsa burada kural hatası yapılmıştır. Bizde maçın tekrarı için TFF’ye başvuru yaptık”dedi.

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş’ten Hakemlere İsyan

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş ve Erzurumspor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Düzgün basın toplantısı düzenledi. Halil Umut Meler’ i, Hüseyin Göçek’i, Arda Kardeşleri Özgür Yankaya’yı, Mustafa Çulcu’yu Allah’a havale ediyorum diyen Üneş “Benim uykumu hakkımı elimden aldılar. Rüyalarıma giriyor. Erzurumlu çocukların hakkına girdiler, paralarını yediler afiyet olsun.Hakkımız alındı ve başka yerlere götürüldü. Sadece furbol anlamında değil mali anlamda da kasamızdan paramızı götürdüler. Hakkımız haram olsun” şeklinde konuştu.

Hüseyin Üneş “Şanssız ve talihsiz maçlar oynadık.Konya maçıyla başlayıp Rizeyle devam ettik. Çok ciddi hakem hatalarına maruz kalıp puanlarımızın gittiği maçlar oldu. Deplasmanda Alanya maçı oynadık. Hakem hatasından mağdur edildik. Bu maçlarda sadece puanlarımız değil paralarımızda çalınıyor hakkımız gasp ediliyor. Hakem kötü demekten sıkıldık. Mücadele edecek gücümüz kalmadı. Gönderdikleri hakemler sezonda bir maç yönetmiş tecrübesiz hakemler. Var hakemi Halil Umut Meler Ankarada maçımızı yönetmişti. 46.dk maç 1-1geldi. Gole giden adamın sarı kartı var faulden gol attı. Tartışılacak pozisyonlarda sarı kartı çıkararak takımı eksiltti. Dubai’ye var eğitimi almaya giden Hüseyin Göçek olmayan penaltıları verdi. Göçeğin görmesinde bir sıkıntı varsa hem FIFA kartına yazık, hem Türkiye’ye yazık düdüğünü astırın.” dedi.

Başkan Üneş 2 milyon TL’lik bir sponsor bağlantıları olduğunu, şimdilik imzalar atılmadığı için isim vermek istemediğini söyledi.
Toplantının sonunda BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş gazetecilerin sorularını yanıtladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.