AKDAĞ: CHP,HDP,SAADET VE İYİ PARTİ GİZLİ İTTİFAK İÇİNDE!

Ak parti Erzurum milletvekili profesör doktor recep Akdağ yağız TV ekranlarında yaklaşan 31 Mart seçim sürecini değerlendirdi. Gündeme ilişkin önemeli değerlendirmelerde bulunan Akdağ, chp, iyi parti, hdp ve saadet partisinin gizli ittifak içinde olduğunu belirtti

AKDAĞ: CHP,HDP,SAADET VE İYİ PARTİ GİZLİ İTTİFAK İÇİNDE!
27.03.2019
A+
A-

Yaklaşık 17 yıldır aktif siyasetin içerisinde bulunan Ak parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ Yağız Tv ekranlarında yayınlanan Sinan Özçaylak’ın hazırlayıp sunduğu “Soruyorum” programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Akdağ, 31 Mart seçimleri öncesi milletin Ak Partiye itimadının tam olduğunu belirterek halkın Ak parti ve MHP arasında kurulan cumhur ittifakına kenetlendiğini dil le getirdi.

Bu ifadelerinin ardından İYİ PARTİ, CHP,HDP, ve SAADET PARTİSİ’nin gizli bir ittifakta bulunduğunu belirterek PKK ve Fetullahçı Terör Örgütü’nün bu tür siyasi partiler aracılığı ile ülkenin istikbalini zedelemeye çalıştığını dile getirdi.

Öte yandan yerel seçimlerin önemine vurgu yapan Akdağ, başta Fetullahçı Terör Örgütü ve PKK’nın ve de Türkiye düşmanlarının bu seçim sonuçlarını dört gözle beklediklerini dile getirdi. Genel seçimler gibi yerel seçimlerinde Türkiye’nin istikbali açısından büyük öneme sahip olduğunun altını çizen Akdağ, belirsizliğin bu tür düşmanlarını iştahını kabarttığını ifade etti.

Konuşmasının ilerleyen bölümlerinde halkın kararına her zaman saygı gösterildiğini belirterek 31 Mart günü tüm halkı sandıklara oy kullanmaya ve sandıklara sahip çıkmaya davet etti.

Akdağ program sonrası Yağız Tv yönetim kadrosu ve çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi


Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katıldığı Soruyorum programını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.