Acun’un Tweetine, Cinisli’Den tepki

Acun’un Tweetine, Cinisli’Den tepki
03.05.2019
A+
A-

Her fırsatta Erzurumluluğuyla övünen Acun Ilıcalı’nın attığı tweet Erzurumluları kızdırdı.


Süperlig’de kötü günler geçiren Fenerbahçe için, sahibi olduğu televizyon kanılında destek kampanyası yapacağını twitter hesabından duyuran Acun Ilıcalı’nın, Erzurumsporla ilgili kılını
kıpırdatmaması tepkiye neden oldu.
Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yapacağı kampanyayı şu şekilde duyurdu; ” Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum… Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz. 12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız. Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız”

İşte bu tweet Erzurumluları kırdı. Zira her fırsatta Erzurumluluğunu dile getiren Ilıcalı’nın Erzurumsporla ilgili kılını kıpırdatmaması herkesi üzdü.

Konuyla ilgili İYİ Parti Erzurum milletvekili Naci Cinisli’de bir tweet atarak tepki gösterdi. Cinisli tweetinde şunları yazdı; ” Hayırlı olsun.. Fakat bu CENAHTAN hiç kimse #Erzurum’a doğruları söylemiyor, sözler tutulmuyor. Siyasetçisi de, işadamı da. ERZURUMLULUK yalnızca bir etiket değildir, taşınması zor ama onurlu bir RUHTUR aslında.”
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.