Abdurrahman Önül gönüllerin pasını sildi…

Abdurrahman Önül gönüllerin pasını sildi…
20.05.2019
A+
A-

YAĞIZ HABER – GÜLBAHAR MAMMADOVA Ramazanın 14. gününde Erzurum Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Şehr-i Ramazan etkinliği hergün olduğu gibi yine bugün de büyük ilgi gördü. Bu geceye renk katan İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül oldu. Erzurum halkı tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Abdurrahman Önül sazende ekibinin eşliğinde dinleyicilerinin de yoğun isteği ile en sevilen şarkılarını seslendirdi. “Selamun Aleyküm” eseri ile başlayıp ard-arda bilinen eserleri ile gönülleri huzurla doldurdu.

Gelen dinleyiciler arasında Afrin’de şehit olan askerimiz Umut Öznütepe’nin annesi de vardı. Önül, şehit annesinin ricası ile “Şehitler ölmez” şarkısını seslendirdi ve dinleyenler eşlik etti. Son olarak Erzurum’da en çok sevilen türkülerden biri olan “Sarı gelin” türküsünü seslendirdi. Veda ederken başta Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen olmak üzere herkese teşekkürlerini ve iyi niyet dileklerini sundu.

Şehr-i Ramazan etkinlikleri ay sonuna kadar değerli konukları ile Yakutiye kent meydanında Erzurumlularla buluşmaya devam edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.